top of page
artec-illustrations-3.jpg
Meg-sefXb5GdBljr.png

Оптичний 3D-сканер для об'єктів Artec Eva / Eva Lite 

Цей 3D-сканер на основі структурованого підсвічування - ідеальний вибір, якщо необхідно швидко створити точну 3D-модель об'єкта середньої величини з текстурою, наприклад, бюст людини, автомобільного диска або вихлопної труби мотоцикла. Він сканує швидко, роблячи точні вимірювання з високою роздільною здатністю.

Eva - неймовірно легкий і швидкий сканер широкого застосування, завдяки чому є лідером на ринку портативних 3D-сканерів. Робота пристрою заснована на безпечній технології структурованого підсвічування. Це відмінне універсальне рішення для зйомки практично будь-яких об'єктів, включаючи об'єкти з чорними і блискучими поверхнями.
Простота використання, швидкість і точність зробили сканер Eva незамінним рішенням в самих різних областях, таких як швидке прототипування, контроль якості, комп'ютерна графіка, збереження історичної та культурної спадщини, криміналістика, медицина, протезування, автомобільна та аерокосмічна промисловість. Пристрій використовується для розробки унікальних продуктів, впровадження інноваційних рішень і підвищення ефективності в передових галузях виробництва. Eva була задіяна в створенні першого 3D-портрета Барака Обами.

Технологія 3D-сканування: 

Технологія тривимірного сканування, розроблена компанією Artec 3D, дозволяє з високою точністю і швидкістю отримувати інформацію про поверхні об'єктів (глибині), використовуючи принцип структурованого підсвічування, а вбудована в сканер фотокамера фіксує текстуру об'єкту. Завдяки такому технічному рішенню, 3D-сканери Artec дозволяють отримувати високоточні повнокольорові комп'ютерні моделі складних об'єктів.

Дані виходять шляхом проектування на об'єкти спеціальної решітки під параллаксним кутом. Спотворення проекції решітки, створені геометрією об'єктів, дозволяють розрахувати точне положення кожної її точки в тривимірному просторі. Отримані точки тріангуліруются, утворюючи полігонну поверхню, яка може бути представлена в будь-якому з поширених форматів. Пристрої на базі технології Artec 3D можуть бути інтегровані в складні просторові системи для зйомки різних об'єктів.

Переваги:

Унікальність.

Устаткування компанії Artec 3D призначене для оцифровування форми об'єктів в режимі реального часу. Унікальність рішень від Artec 3D полягає в застосуванні власної запатентованої інноваційної технології сканування. 3D-сканери Artec дозволяють здійснювати зйомку людського тіла, меблів, архітектурних і виробничих об'єктів, предметів побуту, різних технічних пристроїв і т.д. з високим рівнем деталізації і точністю.

Мобільність і зручність.

3D-сканер Artec - ручний сканер, що дозволяє легко сканувати предмети з усіх боків, утримуючи пристрій у руці. Сканер має невеликі габарити і може легко транспортуватися, що особливо важливо в тих випадках, коли сканований об'єкт не можна переміщувати або навіть чіпати руками.

Зйомка в режимі реального часу.

Процес оцифровування поверхонь об'єкта відображається на моніторі безпосередньо в момент сканування. Це дає можливість аналізувати результат сканування і коректувати положення сканера щодо об'єкта прямо під час його роботи.

Відсутність маркерів.

3D-сканери Artec використовують унікальну геометрію самого об'єкта для коректного визначення взаємного розташування знятих поверхонь, завдяки чому в процесі сканування немає необхідності використовувати маркери.

Зйомка рухомих об'єктів.

3D-сканер Artec є по-суті 3D-камерою. Може застосовуватися не тільки для сканування статичних поверхонь, але і для зйомки динамічних об'єктів. Він також може застосовуватися для створення навчальних та інформаційних роликів, анімації і т.д.

Висока точність сканування.

У сканерах з можливістю захоплення текстури для остаточного поєднання сканів використовуються отримані в результаті сканування фотографії об'єкта, що багаторазово підвищує точність сканування.

Спеціалізоване програмне забезпечення.

У комплект поставки сканера входить спеціалізований додаток - "Artec Studio". Програмне забезпечення дозволяє проводити безпосередньо сканування і постобробку отриманих результатів. Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє в короткий термін освоїти роботу з додатком. Ретельно опрацьовані математичні алгоритми дозволяють легко обробляти велику кількість знятих поверхонь і швидко отримувати готову високоякісну 3D-модель об'єкта, неймовірно спрощуючи весь цикл постобробки.

Взаємозв'язок з популярними програмами.

Програмне забезпечення сканера має можливість експортувати результати сканування і обробки поста в формати OBJ, STL, PLY, PTEX, ASCII, VRML, E57, PTX, також використовуються в додатках ZBrush, 3D Studio Max, Maya, Rapidform і т.д.

Широка область застосування.

3D-сканери Artec можуть використовуватися в таких областях як:

Прототипування - математичне моделювання різних пристроїв, предметів, частин механізмів і т.д.
Автотюнинг - сканування складних поверхонь корпусу автомобіля, внутрішньої обшивки, елементів салону і т.д.
Протезування і рішення ортопедичних завдань.
Моделювання взуття і одягу - сканування взуттєвих колодок, манекенів.
Архітектура - сканування барельєфів, рельєфних ділянок колон, стін, оригінальних вензелів, ліпок і т.д.
Деревообробна промисловість - сканування тіл обертання, різьблення по дереву, рельєфних елементів меблів і т.д.
Анімація - сканування рухомих об'єктів, міміки людського обличчя.

Широкий діапазон об'єктів.
Компанія Artec 3D випускає різні моделі сканерів, що відрізняються габаритами, кутом огляду і відповідно розмірами сканованих об'єктів. Залежно від розв'язуваних завдань вибирається певна модель пристрою для отримання оптимальних результатів.

Artec Eva

Artec Eva Lite

bottom of page