top of page
10.jpg

3Д-ручка являє собою пристрій невеликих розмірів, за допомогою якого можна створювати 2Д і 3Д малюнки зі спеціальних матеріалів. На відміну від стандартних способів малювання, така ручка може створювати об'ємні фігури прямо в повітрі!

Які бувають 3Д ручки?

Принципова відмінність ручок один від одного криється в дизайні і зручності користування. Більшість ручок малюють рідким пластиком, який застигає через пару секунд, але також існують ручки, які малюють фотополімерними чорнилом.

HONYA Model P64

Почнемо з вибору ручки для найменших художників, дітям віком від 3-х років ідеально підійде 3D ручка HONYA Model P64, головна її особливість полягає в тому, що це низькотемпературна ручка, яка друкуе пластиком PCL, що плавиться при температурі 70-100 ° C, така ручка суттево знижуе ризик отримання опіків. Також ця ручку дуже легка і має органомічний дизайн, її дуже зручно тримати в руці.

sandipen-abs-pla-pcl-3d-kalem-boyama-6th

HONYA Model P65

Якщо Ви шукайте 3Д-ручку для дитини 5-6 років, то оптимальним варіантом буде пристрій невеликих розмірів, щоб дитині було зручно її тримати і не втомлювалися ручки. Також діткам дуже подобаються 3D ручки з мультиплікаційними дизайнами, ідеальний приклад такої ручки це 3D Ручка HONYA Model P65, вона підходить як дівчаткам, так і хлопчикам.

HONYA Model 61

Для дітей більш старшого віку та дорослих рекомендуємо обрати 3D Ручку HONYA Model 61. Вона дуже легка і проста у використанні. Ергономіка плавна і чітка. Керамічне сопло швидко нагрівається і через 5 хвилин бездіяльності пристрою ручка остигає, тим самим економить енергію. В діаметрі вона не більше, ніж звичайний лайнер, а стильна упаковка і дизайн не залишать нікого байдужим. Відмінно підійде на подарунок як дітям, так і дорослим. Доступна в чотирьох кольорах і малює двома видами пластику: ABS і PLA.

модел p64.jpg
ручка 1.jpg

Низькотемпературний пластик для 3D ручки HONYA

При виборі пластика для 3Д ручки вибір падає переважно між PLA і ABS, так як більшість 3D ручок підтримують роботу саме з цими пластиками. Якщо ж ви плануєте придбати придбати, або вже маєте низькотемпературну  3Д ручку, тоді варто звернути увагу на пластик PCL

PCL - біорозкладаний поліефір з низькою температурою плавлення. Він розм'якшується до в'язкої консистенції при температурі близько 70-100 ° C. Цьому виду пластику можна легко надати форму, що робить його корисним для моделювання і швидкого прототипування. Найкращий пластик для дитячих 3D ручок, завдяки низкій температурі плавлиння, він є безпечним, і це вигідно виділяє його с поміж інших матеріалів для 3D друку

PCL пластик для 3D ручки.jpg
bottom of page