top of page
polymaker.png
brands_logo_Polymaker.png

​Polymaker - це міжнародна команда, захоплена 3D-друком. Компанія виробляє найкращі матеріали для 3D-друку, контролюючи кожен етап виробництва. Володіючи різноманітним асортиментом матеріалів, починаючи від високоміцних матеріалів і закінчуючи пластиком з унікальними фізичними властивостями, Polymaker  продовжує розробляти найсучасніші матеріали і постійно розширює свій асортимент. 

Polymaker проводить строгий контроль якості всіх матеріалів - використовуючи найсучасніші технології. Під час виробництва, специолист Polymaker провдять вимірювання круглості і діаметра ниток більше тисячі разів в секунду, стежачи за процесами з суворими  допусками. Компанія застосовує ряд процесів і технологій, які значно відрізняють матеріали Polymaker від інших виробників за якістю.

В доробку виробника можна віднайти наступні види філаментів:

Каталог Polymaker

PolyLite - це сімейство ниток для 3D-друку, виготовлених з натуральної сировини для забезпечення виняткової якості і надійності. PolyLite охоплює найпопулярніші матеріали для 3D-друку, щоб задовольнити ваші повсякденні потреби в дизайні і прототіпірованії. До імейства філаментів PolyLite наступні матеріали:

PolyLite PLA - це високоякісний філамент, виготовлений з найкращої сировини, що гарантує стабільну якість і надійність готового об'єкта. Хороші механічні якості, в тому числі поліпшений показник міцності на вигин вигідно відрізняє PolyLite PLA. Матеріал розроблений так, щоб забезпечувати простоту і надійність під час друку.

Використання технології Jam-Free покращує якість PLA-волокон. В результаті, нитки PLA Polymaker демонструють мінімальне розм'якшення в «холодному кінці» сопла і можуть швидко танути при вході в зону нагріву, що повністю вирішує проблему засмічення екструдера. Цей матеріл представлений в великому асортименті кольорів для реалізаціі будь яких задумів, для 3D друку.

PolyLite ABS - це високоякісний пластик для 3D друку. При виробництві PolyLite ABS використовуються спеціальні полімеризовані смоли зі значно більш низьким вмістом летких речовин, що мінімізує неприємний запах і найкращим чином впливає на якість готової моделі.  Великий асортимен кольорів цього пластику стане в нагоді дезайнерам.

PolyLite PETG - це природно прозорий матеріал, який найкраще використовувати для освітлення і водопостачання. PETG - це УФ-стабільний матеріал зі збалансованими механічними властивостями, доступний в багатьох кольорах.

Завдяки своїм фізичним властивостям і механічній міцності, які практично повністю знаходяться між PLA і ABS, PolyLite PETG є відмінниим універсальним філаментом для повсякденного користування

PolyLite PC - пластикова нитка, яка виготовляється з натуральної сировини, що гарантує виняткову якість і надійність готових об'єктів. При його виробництві використовуються полікарбонатні смоли, спеціально розроблені для 3D-друку. У матеріалу одні з кращих показників по міцності, термостійкості (t розм'якшення 119 ˚C) і міцності на вигин.

PolyLite ASA є альтернативою ABS з поліпшеною атмосферостійкістю. Його стійкість до ультрафіолетового випромінювання і відмінні механічні властивості роблять його ідеальним вибором для застосування в реальному житті. 

PolyMax - це сімейство сучасних ниток для 3D-друку, виготовлених з використанням технології Nano-арматури Polymaker, для забезпечення виняткових механічних властивостей і якості друку.

PolyMax PLA - це сучасний екологічно чистий пластик для 3D-друку в FDM принтерах, створений з використанням технології наноармірування (Nano-арматури Polymaker), що забезпечує виняткові механічні властивості і якість друку. Висока ударна в'язкість дозволила створити неймовірно міцний матеріал, що вигідно відрізняє його від інших видів пластику. 

PolyMax PC (колишня PC-Max ) - це нитка на основі полікарбонату, спеціально розроблена для використання в 3D-друку FDM / FFF. Матеріал пропонує багато переваг. Відмінна якість друку, висока механічна міцність і термостійкість при помірних температурах друку. При друку на PC-Max ми рекомендуємо використовувати безперервну друковану плівку BuildTak для досягнення найкращих результатів.

Polymaker PC-Max ™ пропонує найвищу міцність, недоступну іншим філаментам 3D-принтера. Це робить Polymaker PC PolyMax відмінним вибором для всіх застосувань.

PolyMax PETG - це сучасний матеріал для 3D-друку, виготовлений з використанням технології наноармірованія (Nano-арматури Polymaker). Дана розробка дозволяє максимально поліпшити показники ударної в'язкості пластика. В результаті готові моделі мають безпрецедентною ударів і довговічністю

Чудова міцність - PolyMax PETG - це наноармована нитка PETG, що демонструє чудову міцність в порівнянні зі звичайним PETG і навіть ABS!

Термостійкість - термостійкість PolyMax ™ PETG становить близько 80 ° C, що підходить для широкого спектру застосувань.

Простота друку - відмінні механічні характеристики PolyMax ™ PETG досягаються без шкоди для якості друку. PolyMax ™ PETG легко друкує на широкому спектрі машин з мінімальними вимогами до друку і відмінною стабільністю розмірів.

Безкомпромісна якість - Polymakers, провідний процес контролю якості і ретельне внутрішнє тестування, забезпечує надійний друк і узгодженість в котушках і партіях

PolyFlex - це сімейство високоякісних гнучких матеріалів. Це ідеальне рішення для додатків, де потрібна висока гнучкість і довговічність.

PolyFlex TPU95 - це гнучкий філамент, легкий у застосуванні з хорошою еластичністю. PolyFlex відкриває абсолютно нову область застосування. PolyFlex ™ має твердість по Шору А 90-95 А і може витримувати навантаження до 400%.
Метою створення пластику PolyFlex була зручність друку гнучких деталей. Складність обробки була найбільшою проблемою, коли мова йшла про гнучкі філаменти. PolyFlex від Polymaker винайшов гнучку нитку для майже всіх 3D-принтерів FDM / FFF. Нитка легко наноситься, добре прилипає до різних поверхонь без використання гарячої платформи. М'яка і гнучка структура PolyFlex відкриває нові можливості для 3D-друку.

PolyMide - це сімейство ниток на основі нейлону / поліаміду. Виготовлені з використанням технології Polymaker Warp-Free, нитки PolyMide забезпечують інженерні властивості, властиві нейлону, і простоту друку.

PolyMide CoPA - це високотехнологічний нейлоновий філамент із соплімерів нейлона 6/6,6, ідеально поєднуючий у собі продуктивність та легкість друку. Завдяки відмінним термічним і механічним характеристикам, застосовується для вирішення важких інженерних завдань в різноманітних виробничих галузях

Пластик PolyMide CoPA створений з використанням технології Warp-Free, завдяки чому цим філаментом можна друкувати майже на будь-якому 3D принтері з чудовою стабільністю  і мінімальною деформацією. Це досягається шляхом контролю за кристалізацією та мікроструктурою нейлону, що дозволяє звільнити внутрішню напругу перед затвердінням.

PolyDissolve - це сімейство розчинних допоміжних ниток. Філаменти PolyDissolve  пропонують рішення для видалення підтримок в конструкціях зі складним дизайном.

PolyDissolve S1 - це водорозчинний пластик від компанії Polymaker, спеціально розроблений для полегшення друку складних конструкцій.  Філамент PolyDissolve S1 спеціально розроблений, щоб ідеально поєднуватись з такими матеріалами, як PLA, TPU, PVB и нейлон, і маючи при цьому хорошу розчинність.

Сімейство матеріалів Specialty пропонує нові нитки Polymaker які відкривають нові можливості 3D-друку. Матеріали Specialty мають унікальні властивості, яких не мають стандартні види пластику для 3Д друку

Polywood Polymaker - матеріал для імітації дерева. Сам матеріал не містить деревини, що гарантує безперебійний друк. Всі попередні філаменти під деревину засновані на деревно-полімерних композитах, що представляють собою суміш полімеру і подрібненого порошку деревини. У Polymaker зовсім інший підхід. Замість того, щоб імітувати деревину деревом, Polymaker винайшов унікальну технологію спінювання, яка структурно імітує деревину. Polywood ™ повністю зроблений з пластика. Це дає найкращі результати друку без ризику засмічення сопла.

PolySmooth від Polymaker - це перша нитка для 3D-принтерів, спеціально розроблена для подальшої обробки і видалення ліній шарів. Друкуйте деталі, використовуючи філамент для принтера PolySmooth 3D, а потім за допомогою машини для випаровування спирту Polymaker Polysher, що автоматично полірує і згладжує лінії шарів на готовій 3D-моделі, для отримання гарної гладкої поверхні. Процес полірування став простіше, ніж коли-небудь: просто помістіть готову 3D-модель надруковану пластиком Полісмуз в Polysher, встановіть таймер, і все готово! Якщо вам потрібні деталі без ліній шарів, нитка для друку Polysmooth 3D від Polymaker разом з машиною для випаровування спирту Polysher - один з найшвидших способів досягнення цього! 

Polybox.jpg

PolySupport дає змогу, швидко видаляти опори практично без інструментів, що суттево пришвидшує постобробку. У той час як при роботі з пластиком ПВА, який  відмінно справляється з підтримкою виступів і заповненням внутрішніх порожнин, потрібен час для розчинення у підтримок воді, та просушку 3D моделей перед використання. З PolySupport це всього кілька хвилин від 3D-принтера до готової деталі. 

PolyCast - випалювавльний матеріал з дуже низькою зольністю. При необхідності шари на майстер-моделі можна згладити за допомогою парів етилового спирту, що дуже зручно. Рекомендуэмо використовувати спеціальний бокс для обробки - Polysher, завдяки якому можна практично в автоматичному режимі обробляти відбитки розчинником. За вимогами друку матеріал дуже близький до PLA-пластику: нагрів екструдера 210-230 градусів, стіл можна не гріти. 

bottom of page