top of page

Додаткові витратні матеріали для 3D друку та  постобробки.

IPA-Group.jpg

Ізопропиловий спирт - використовується для постобробки  друку за допомогою SLA, DLP друку .

Англійська назва: propanol-(2)

CAS - номер: 67-63-0

Бруто-формула: C3H8O

Молекулярна вага: 60.1

Чистота,%: ч. (99,85%)

Густина: 0.785 g/mL at 20°С

Температура плавлення: -89.5 °C

Температура кипіння: 82 °C

Синоніми: DIMETHYLCARBINOL, ISOPROPYL ALCOHOL, 2-PROPANOL

limonen-butylka-1l-500x500.jpg

D-Limonene широко використовується в 3д друці для розчинення підтримок з HIPS. Добре підходить для обробки деталей з Plastan.
Основні переваги лимона: прекрасний розчинник HIPS, PLASTAN, натуральна запашна речовина з приємним запахом; дезинфікуючий засіб; антиоксидант; може використовуватися в чистому вигляді, прекрасно поєднується з іншими розчинниками і може бути легко емульгований для виробництва водорозчинних засобів для чищення
Лимонен широко поширений вуглеводень, що є основним компонентом олії апельсинової шкірки (до 80-90%). Міститься також практично у всіх цитрусових і багатьох інших ефірних маслах: лимона, мандарина, лайма, грейпфрута, бергамота, неролі, петігрейна, елемі, кмину, кропу, фенхеля, петрушки, ерігерона, ортодона. D-limonene отримують фракційної дистиляцією сумішей терпенів, що утворюються в процесі їх виділення з цитрусових ефірних масел. 

dimafix-pen-resized.png

Клей для платформи FDM 3D принтерів DimaFix Pen

Гарна адгезія вашого відбитка до принтера є обов'язковою під час 3D-друку! Для того, щоб зберегти об'єкт під час друку і уникнути деформації, компанія Formfutura розробила клей для платформи DimaFix - Pen. DimaFix Pen - це новий продукт, заснований на Dimafix - Fixative Spray (аерозольний клей для 3D-принтерів з підігріваємим майданчиком для друку, що запобігає деформацію великогабаритних об'єктів).

Dimafix - Pen зберігає ті ж адгезійні властивості, що і аерозольний адгезив , який забезпечує міцний зв'язок між першим шаром і робочою пластиною при нагріванні шару вище 60ºC. При температурі нижче 60ºC Dimafix стає неактивним, тому відбитки можна легко видалити з платформи. DimaFix -  забезпечує міцний зв'язок між склом і пластиком, але його легко видалити при необхідності. Dimafix повністю розчинний у воді, тому очищення - це простий процес. Dimafix - Pen може використовуватися понад 100 разів і не містить газу.

Різна температура друкованого шару призводить до різних рівнів адгезії:

Нижче 60ºC: низька адгезія, об'єкти можуть бути відокремлені від пластини.

60 - 75ºC: середня адгезія, для простих геометрій.

75 - 95ºC: Висока адгезія, для складної геометрії і довгих відбитків.

Вище 95ºC: дуже висока адгезія, для дуже складної геометрії і дуже довгих відбитків.

Поліефірна стрічка Eurocel PET Tape (MSK 180) - це поліефірна стрічка на силіконовій основі, яка має відмінну адгезію до (нагрітої) платформи будь-якого настільного 3D-принтера. Завдяки високій термостійкості ця стрічка Eurocel PET створює ідеальну поверхню для 3D-друку, у тих випадках де потрібно нагріта платформа для друку. Після друку об'єкти дуже легко видалити з цієї стрічки.

Eurocel PET Tape має товщину 0,093 мм і дуже зручну ширину 50 мм. Заклеювання платформи для друку  стрічкою займає всього кілька секунд. Довжина рулону стрічки Eurocel PET- 66 метрів.

Характеристики:

  •  Хороший рівень зчеплення з нагрітою платформою

  • Високий термічний опір (макс. 190 ° C)

  • 3D-відбитки дуже добре прилипають до поверхні / текстури цієї стрічки

  • Відбитки можуть бути легко видалені з поверхні цієї стрічки

  • Легке видалення без залишків клею

  • З'ємний без розриву

  • Легко розмотувати

1964908186_w640_h640_poliefirna_strichka
varnish-all-500x500.jpg

Лак - краска Varnish для постобробки виробів 

Лак-фарба VARNISH для постобробки виробів, надрукованих на 3д принтері. Лак-фарба для пост-обробки виробів, відмінно склеює між собою частини деталей, а також дозволяє надати виробу насичений колір з глянцевим або матовим ефектом. Використовуючи лак-фарбу лаком ви зможете створити неповторний дизайн виробу. Лак-фарба відмінно працює з такими матеріалами як ABS, ABS +, PLA, coPET, PET, ELASTAN, PC.  

bottom of page