Creality.png

3D принтер Сreality Ender-3 Prо 

поставляється в майже повністю розібраному вигляді, як набір окремих деталей для зборки "DIY KIT", повна збірка даної моделі покупцем займає не більше 2 годин. 

Сreality Ender 3 Pro є оновленою покращеною версією супер-пoпулярної моделі "Сreality_Ender-3". 3Dпринтер  Cтeality Ender-3 Pro" має такі відмінності від.  моделі "Сrеality Ender-3":

- знімна магнітна гнучка друкована платформа: тепер ще легше знімати роздруковану фігуру;

 -Збільшена ширина направляючого профілю під платформою для друку: 40mm замість 20mm;

 -Збільшити відстань між роликами (по ширині і по глибині) під платформою для друку, які рухаються направляючим профілем, що забезпечує кращу стійкість платформи; 

- Більш якісний Блок Живлення: "МЕAN WELL LRS-350", від фірми з 30 річним досвідом в електроніці; 

- Отвір забору повітря вентилятором охолодження в блоці управління розташованеий знизу, а не зверху, що усуває проблему попадання пилу і дрібного сміття на вентилятор охолодження через отвори,

- USB роз’єм і щілина SD-кардридера в блоці управління розташовані зверху, а не знизу, що більш  зручно.

3D принтер Creality Ender-5 - бюджетна модель 3D принтера з відкритою робочою зоною, що надає власнику можливість здійснювати побудову об'ємних об'єктів за технологією FDM. Creality Ender-5 це нове покоління наборів для складання повноцінного пристрою друку.

3D принтер Creality Ender-5 має дисплей і підтримує такі типи файлів: STL; OBJ; AMF. У 3D принтер Creality Ender-5 вбудована безпечна система електроживлення, захищена від різкого відключення живлення і дозволяє відновити друк. Функція відновлення друку: автоматичне збереження запису друку після відключення живлення, продовження друку після включення живлення.

3D принтер Creality CR-10S PRO V2 це модернізована версія Creality CR-10S PRO, яка відрізняється вдосконаленим датчиком автрівня  BLTouch

Creality CR - 10S Pro - неймовірний 3D-принтер для професіоналів і любителів. CR - 10S Pro має велике поле друку - 300 х 300 х 400 мм - призначений для великих завдань. Що ще більш важливо, друк із використанням Creality CR - 10S Pro не викликає ускладнень, оскільки дві функції відновлення запобігають будь-які недоліки і збої через перебої в подачі електроенергії і виснаження нитки напруження. Керуйте процесом і встановлюйте параметри на сенсорному екрані. Насолоджуйтеся більш простий і успішної 3D печаткою!​

3 в 1 Creality CP-01 - 3D принтер + ЧПУ + лазер для гравіюання є новою моделлю, що поєднує в собі 3 повноцінних пристрої. Головною особливістю моделі є наявність змінних головок і величезний спектр можливостей. Змінні головки дозволяють друкувати 3D вироби будь-якої складності і лазерне гравіювання. Модель є універсальною і сумісна з різними видами філаменту, а також дозволяє працювати з великою кількістю матеріалів.

Переваги:

3D-друк, ЧПУ-різання, лазер - один верстат для трьох завдань
200 × 200 × 200 мм - розміри достатні для різних режимів
Модульна конструкція, швидка збірка
Робоча головка замінюється за 30 секунд, доступ вільний
Висока точність.
3D-моделі виходять тонкими, шари щільними, різьблення з ЧПУ гладкоюе, поверхня плоска, позиціонування дуже точне, гравірування чудове
Підтримка роботи у всіх режимах з різними матеріалами
Повний ремінний привід, стабільна робота
Живлення через блок MingWei - автоматичне регулювання напруги, безпека і надійність
Продовження роботи після збою живлення
Зовнішній вигляд став ще краще, простіше і благородніше, використані типові алюмінієві профілі, новий призначений для користувача інтерфейс полегшує роботу

Creality Ender-5 Plus - це професійний великоформатний 3D принтер, що забезпечує високу якість, при невисокій ціні.

3Д принтерCrеality Ender-5 Plus має такі особливості:

Металевий дуже міцний кубічний каркас, що відчутно покращує точність друку на високих швидкостях;

Професійний тип механіки:" XY-head / Z-platform "(замість" ХZ-head / Y-platform ",  як у "Еnder-3"): При "XY-head / Z-platform" (як у "Ender-5 Plus") ми маємо такі переваги / особливості:

Друкована платформа рухається тільки вертикально по Z-осі (покроково, від шару до шару друкуються фігури), а друк вмісту шару виконує безпосередньо сама друкуюча головка, що рухається по осях "XҮ", це більш стабільний, швидкісний і якісний варіант, для професійних моделей 3D принтерів. 

Направляючі друкованої головки типу "Балка + Ролики" (V-тип) забезпечують кращу точність ніж "R-тип"

Екструдер типу "Вowden" замість "Direct" забезпечує зниження маси головки і збільшує швидкість друку; 

Додруковування після знеструмлення / Print Resume After Power Outage: забезпечує таку функцію: відновлення друку з тієї ж точки об'єкта на якій друк був припинений через відключення живлення

Creality LD-002H.jpg
Creality Ender-5 Plus.jpg

Фотополімерний 3D-принтер Creality LD-002H- новий, модернізований 3d принтер, оновлений LD - 002R, c більшою областю друку 130 * 82 * 160, що дозволяє друкувати багато моделей різних розмірів.

Характеристики 3D-принтера Creality LD-002H

Нове бачення фотополімерного 3D принтера LD - 002H з великим розміром друкованої області 130 * 82 * 160 реалізує більший простір для друку і пропонує вам більше можливостей.

Модернізований екран з високою роздільною здатністю 1620 * 2560 з висоткою точністю відображає кожну деталь моделі до точності 51um.

Оновлений модуль джерела ультрафіолетового світла: Creality LD-002H оснащений інтеграцією УФ-світла 8000um / cm. Стабільне джерело світла гарантує більш високу якість друку.

ЖК-екран HD: з підвищеною прозорістю, час затвердіння моделі становить 1-4 с / шар, що на 10% швидше в порівнянні з аналогічним полімерними 3D-принтером.

Рейкова напрямна по осі Z: стабільність є передумовою для досягнення високої точності друку, рейкова напрямна по осі Z забезпечує високу точність руху. Стабільна механічна структура дає чудові результати.

Система фільтрації повітря з вугільними фільтром: вугільний фільтр ефективно зменшує виділення запаху від смоли і безпечний для навколишнього середовища.

Система ручного вирівнювання: LD-002H зберігає відстань до аркуша паперу з опускання платформи для друку, потім слід закріпити регулювальну гайку, щоб завершити вирівнювання.

Потужне програмне забезпечення для слайсера: 3D-принтер Creality LD-002H оснащений CHITU BOX, він підтримує одну клавішу для автоматичного розставляння підтримок моделі і налаштування розміру моделювання, що дозволяє легко виконувати всі функції.

Повнокольоровий сенсорний екран з діагоналлю 3,5 дюйма: простий користувальницький інтерфейс дозволяє відстежувати інформацію про друк в режимі реального часу, простий в експлуатації і зручний для користувача.

Технічні характеристики

Технологія друку: LCD

Розмір друку: 130x82x160 мм

Швидкість друку: 1-4 с / шар

Екран: 3,5-дюймовий сенсорний екран

Розмір машини: 221x221x403 мм

Розмір упаковки: 295x295x540 мм

Вага машини: 8,3 кг

Можливості 3D-принтера LD-002H

Висота шару: 0,03-0,05 мм

Точність осі XY: 0,051 мм

Creality Ender 5 Pro.jpg

Creality Ender 5 Pro 3D Printer - це оновлений 3Д принтер Creality Ender 5, який має наступні відмінності:

Вивчаючи подібності на поверхневому рівні, Creality Ender 5 Pro, схоже, не сильно відрізняється від свого попередника, але виробник приготував кілька приємних сюрпризів в цій новій ітерації. Ось короткий огляд відмінностей між Ender 5 Pro і оригінальним 3D-принтером Ender 5.

Модернізована материнська плата

Одним з унікальних атрибутів 3D-принтера Ender 5 Pro є нова безшумна материнська плата V1.15 з драйверами TMC2208, що забезпечує більш тиху і точнішу продуктивність друку. На цій материнській платі встановлені як Marlin 1.1.8, так і Bootloader, а також включено тепловий захист платформи, що забезпечує додатковий захист в разі, якщо принтер досягає надмірно високих температур.

Металева рама екструдера

Ще одне нове доповнення до 3D-принтера Creality Ender 5 Pro - дуже міцна металева рама екструдера. Ця функція забезпечує більш сильний тиск при проштовхуванні нитки через сопло 3D-принтера, що, як заявляє виробник, поліпшить загальну продуктивність друку. Цей модернізований металевий комплект екструдера забезпечений регульованим болтом, так що користувачі можуть регулювати тиск механізму екструдера, щоб найкращим чином підходити до будь-якої обраної нитки.

Нові і поліпшені трубки розжарювання

І останнє, але не менш важливе: 3D-принтер Creality Ender 5 Pro також включає нові та вдосконалені трубки розжарювання. Трубка PTFE Capricorn Bowden має внутрішній діаметр 1,9 мм ± 0,05 мм, що скорочує надмірний простір для маневрування і запобігає випинанню нитки всередині трубки. Додавання цієї високоякісної трубки робить 3D-принтер Creality Ender 5 Pro більш відповідним для друку на гнучких нитках і інших екзотичних матеріалах.

Creality CR-10 Max.jpg

3D принтер CR-10 MAX від відомого виробника Creality - це широкоформатні FDM-принтери. Якщо ви новачок, який шукає свий перший 3D-принтер, не дивіться далі. Серія SainSmart x Creality CR-10 рекомендується для початківців, які хочуть дізнатися все про 3D-друку. Будучи одним з найпопулярніших принтерів середнього класу, в Інтернеті є безліч навчальних відео та навчальних посібників. Величезне інтернет-спільнота, що стоїть за серією CR-10, наприклад групи Facebook, прагне допомогти людям, які погано знайомі з 3D-друком і серією CR-10. Якщо ви досвідчений ентузіаст 3D-друку, шукає оновлення, то цей 3Д принтер також для вас.

Creality CR-10 Max 3Д принтер з великим полем друку 450 x 450 x 470 мм, що дозволяє мислити масштабно і створювати щось більш креативне
Золотий трикутник для зменшення помилок через вібрації осі Z при друку, більш стійка структура.
Підтримує автоматичне вирівнювання, точні вимірювання, точну індукцію і динамічну компенсацію вирівнювання.
CR-10 Max має два блоки живлення для материнської плати і парника відповідно за допомогою двостороннього виходу і роздільного потоку для зменшення електромагнітних перешкод материнської плати, коли парник живиться від одного джерела живлення.
Синя жаростійка тефлоновая трубка Capricorn нелегко блокується для плавної подачі і ефективності друку; Промислова екструзионная конструкція, подвійний привід для швидкої подачі.

Creality Ender-3 V2.jpg

Creality Ender-3 - представник збалансованих і доступних 3D-принтерів. Модель виконана у відкритому корпусі та поставляеться в розібраному вигляді. Для збірки знадобиться не більше 10 хвилин і вкручування всього 20 гвинтів, після чого пристрій стабілізований і готовий до друку. Creality Ender-3 базується на технологіях FDM, та підтриме такі матеріали як ABS, PLA, HIPS та інші.
За рахунок V-слота Creality Ender-3 сумісний з рамкою від принтера Prusa і виготовлений по новаторському дизайну. У ньому поєдналися класичні елементи і є ряд нових деталей, що дозволяють зробити модель бюджетною.

Переваги:

 • Досить велика площа друку

 • Запатентована технологія друку з екструдером MK10, не схильним до закупорки що забезпечує плавність подачі матеріалу

 • Друга запатентована технологія: V-слот з коліщатком, безшумний, плавний і міцний

 • Безпечна система електроживлення, захищена від різкого відключення живлення і дозволяє відновити друк. 

 • Швидкий нагрів за 5 хвилин до 110 градусів, підходить для друку пластиком ABS

 • Великі гвинти для швидкої і зручної закрутки.

3D принтер Creality Ender-3 V2  (комплект для збірки) - покращена версія популярної моделі Creality Ender 3 pro 

Покращення:

 • Оновлена ​​материнська плата з тихими кроковими драйверами TMC2208: Порівняно з моделями Ender 3 та Ender 3 pro , V2-дизайн, дозволяє працювати Creality Ender-3 V2 значно тихіше ніж попередні моделі

 • Новий екран з оновленим простим у користуванні інтерфейсом

 • Новий корпус нагрівального елемента.

 • Розумний датчик нитки та відновлення друку.

 • Легка функція подачі нитки

 • Натяг ременя X і Y-ось:  швидке регулювання. і краще для підвищення точності розмірів.

 • Y-Axis - 4040 Алюмінієва екструзія: Y Axis замінено екструзією 4040, такою ж, як і Ender 3 Pro.
  Це надає більшої стійкості вісі Y порівняно з оригінальним Creality Ender 3.

 • Насадка та панель інструментів, зручні та охайні.

Creality CR-5 Pro - новий професійний 3D-принтер!

Переваги:

CR-5 Pro побудований на металевому шасі за схемою з прямокутною системою координат, більш жорсткою і точною, ніж дельти або 3D-принтери з полярною координатною системою. Зовні апарат значно відрізняється від попередника, CR-5, отримавши закриту камеру з прозорими акриловими панелями спереду і з боків. Опціонально пропонується прозорий ковпак, що повністю закриває робочий об'єм і допомагає підтримувати підвищену фонову температури для роботи з пластиками, що демонструють високу ступінь усадки.

Новий головний чіп ATMEGA2560 забезпечує більш високу надійність, плавні рухи, точний контроль струму та ефективне відведення тепла.

3D-принтер оснащується одиночним екструдером з подачею філамента Bowden і максимальною температурою хотенда в 250ºС. Полегшена головка розрахована на підвищення швидкості і точності позиціонування. Обдув термобарьерами модернізований з розрахунком на підвищення якості друку АБС-пластиком і гнучкими филаментами. CR-5 Pro оснащений датчиком, який відслідковує наявність філамента, і функцією призупинення та відновлення роботи зі світлодіодним індикатором на випадок нестачі витратного матеріалу.

Розмір області побудови досягає 300х225х380 мм при товщині шару від ста мікрон і точності позиціонування 0,012 мм по X / Y. Рекомендована швидкість друку складає 50-80 мм / c. Столик виконаний зі скла з покриттям з карбіду кремнію для підвищення адгезії і легкого відділення готових виробів. Платформа оснащена підігрівом до 100 ° С. Апарат управляється платою з процесором Atmel ATmega2560, оснащується тихими драйверами і 24-вольтним живленням від блоку потужністю-350 Вт. Бортовий інтерфейс включає 4,3-дюймовий сенсорний екран і картоприймач в форматі SD. Для підготовки цифрових моделей до друку можна використовувати популярні слайсери, такі як Cura або Simplify 3D, або фірмове програмне забезпечення Creality Slicer.

Creality Ender-3 Max.png

Ender 3 Max - це остання версія популярної серії Ender 3 від відомого виробника - Creality. Це доступний принтер великого розміру, який має поле друку 300 х 300 х 340 мм.

Переваги:

Підігрів платформи: платформу можна нагрівати до максимум 100 ° C. Завдяки цьому кращий друк матеріалами PLA, PLA Tough, PETG та ін., без ризику викривлення. Боросилікатна скляна пластина: Завдяки дуже твердій скляній пластині ви отримаєте шовковисто-гладкі вироби, які дуже добре липнуть. Для додаткової безпеки ми рекомендуємо використовувати 3D Lac, для кращої адгезії. Подвійні вентилятори охолодження: Подвійний осьовий вентилятор охолодження гарантує, більш швидке охолодження філаменту. Це дуже важливо, при об'ємному друці PLA. Функція відновлення друку: 3D-принтер Ender 3 Max відновить друк у разі переривання живлення.  Інтелектуальний датчик закінчення філаменту: Завдяки новому інтелектуальному датчику принтер зупинить поточний друк, щоб ви могли змінити філамент. після чого можна поновити друк Потужність, коли вона вам потрібна: Блок живлення потужністю 350 Вт гарантує, що у вас буде ідеальний потік енергії в будь-якій ситуації. Ви можете перемикатися між 100В - 240В. Високопродуктивні драйвери: Завдяки драйверам TMC2208, які використовуються на осях X та Y, ви отримаєте дуже плавний та безшумний запуск Калібрування: Система ручного калібрування працює дуже добре, але якщо ви з якихось причин віддаєте перевагу системі автоматичного канібрування, Ender3 Max готовий до цього.