top of page
лого.jpg
nabor-katushki.jpg

Стандартні матеріали

  ABS eco

Особливості:

Матеріал для 3Д друку, призначений для виготовлення невеликих виробів декоративного характеру. Добре піддається постобробці в етилацетаті. Однак, низька молекулярна маса матеріалу не дозволяє отримати вироби високої міцності, низька міжслойна адгезія. Для виробів виготовлених з ABS eco характерний крекінг ефект. Застосування:

Невеликі вироби до 70 мм, декоративного характеру. Температура експлуатації від 0 ° С до 90 ° С.

korobka-3d-plastic.jpg

  ABS

Особливості:

Пластик володіє хорошою пластичністю, рівномірною і однорідною якісною поверхнею надрукованих виробів. Вироби добре піддаються постобробці в етилацетаті. Для виробів виготовлених з ABS пластику також характерний крекінг ефект.

Застосування:

Чудово підходить для 3Д друку більшості ненавантажених виробів до яких не пред'являються високі вимоги. Температура експлуатації від -10 ° С до +90 ° С.

 ABS +

Особливості:

Новий полімерний матеріал спеціально розроблений  для якісного FDM 3Д друку. Модифікована формула матеріалу дозволяє використовувати його для друку різних виробів при температурах нижче звичайного ABS пластику на більш високій швидкості 3д друку, при цьому абсолютно забувши про проблеми з адгезією до платформи, деламінаціі і деформації вироби. Виробам, надрукованих з ABS plus пластика, характерна гарна рівномірна і однорідна поверхня.

Застосування:
Матеріал призначений для 3Д друку великих виробів з можливістю подальшою пост обробкою. Вироби витримують температури до -40 ° С, а так само володіють підвищеною міцністю за рахунок збільшеної міжслойної адгезії. Температура експлуатації від -40 ° С до +80 ° С.

 ABS Pro

Особливості:

Поліпшений склад ABS пластику, який дозволяє отримати міцні вироби при негативних температурах, а так само стійкі до ультрафіолету. Підвищена міжслойна адгезія і адгезія до платформи, дозволяють дуже просто надрукувати навіть великі вироби без деламінаціі і деформації виробу.

Застосування:

Матеріал підходить для 3Д друку ударостійких виробів призначених для тривалого використання в умовах зовнішнього середовища.

 ABS Flex

Особливості:

Поліпшений склад ABS пластику, прозорий в натуральній формі і не біліє при багаторазовій деформації. Дозволяє створювати вироби, які будуть експлуатуватися при низьких негативних температурах. ABS Flex має невисоку деформаційну усадку. Пластик не набирає вологу, що спрощує його зберігання, відсутній неприємний запах під час 3Д друку.

Застосування:

Матеріал рекомендується для 3Д друку прозорих виробів декоративного характеру, а так само для виробів схильних до низьких температур. Температура експлуатації від -40 ° С до 60 ° С.

 соРЕТ
Особливості:

Більш жорсткий в порівнянні з ABS пластиком. Прозорий в натуральному кольорі, згинається в холодному стані без побіління в місці вигину. Володіє високою прозорістю і рівномірним світлорозсіюванням. Для сoPET характерні: висока розмірна стабільність; глянцева поверхня; інертність до розчинників; висока адгезія між шарами при друку; відсутність деламінаціі і деформації при друку.

Застосування:

Рекомендується для 3Д друку деталей технічного призначення - втулки, муфти, підшипники, несильно навантажені шестерні та ін. Для 3Д друку прозорих виробів різного призначення - макети, декорації, вивіски. Температура експлуатації від -40 ° C до +60 ° С.

 PLA

Особливості:

PLA-пластик є найкращим матеріалом для початку роботи з 3Д-принтером. Практично повна відсутність усадки у цього пластика сприяє правильному друку моделі, а також забезпечує високу роздільну здатність друку, що дозволяє створювати моделі геометрично складніші, ніж при використанні ABS.

Застосування:

Матеріал призначений для 3Д друку різних виробів з підвищенною деталізацією, макетів, прототипів, іграшок. Температура експлуатації від -10 ° C до + 60 ° С.

 PLA +

Особливості:

PLA + - це покращений матеріал для 3Д друку на основі PLA, який менш крихкий і більш довговічний. PLA + володіє більш високою ударною в'язкістю, з термостійкістю як в звичайного PLA. PLA + Не міцніше на розрив і не важче, ніж PLA, але більш жорсткий.

Застосування:

Матеріал призначений для 3Д друку навантажених виробів з високою деталізацією. Температура експлуатації від -10 ° C до + 60 ° С.

Інженерний пластик

 MBS

Особливості:

MBS це модифікований ударостійкий стірольно-акриловий сополімер, який володіє чудовою міцністю, відмінною прозорістю і легко обробляється. MBS є прозорим пластиком в своєму первісному вигляді, без барвників та інших добавок. Дуже часто цей пластик називають як «прозорий ABS». За фізико-механічними характеристиками аналогічний ABS пластику.

Застосування:

Матеріал рекомендується для 3Д друку виробів побутової техніки, споживчих та спортивних товарів, офісних аксесуарів, корпусів і кришок. Температура експлуатації від -40 ° С до + 80 ° С.

 ELASTAN

Особливості:

Еластичний матеріал для 3Д друку володіє високими характеристиками міцності і зносостійкими характеристиками, масло і бензостійкий. Витримує багаторазові деформації. З підвищенням температури стає більш м'яким.

Застосування:

ELASTAN доступний з різною твердістю:
D70: жорсткий еластичний матеріал підходить для друку ударостійких корпусів, кріплень, міцних і зносостійких виробів (шестерень великого розміру, шківів, муфт).
D100: матеріал досить жорсткий при друку габаритних виробів з монолитним заповненням і досить м'який з мінімальним заповненням і нетонкими стінками. Підходить для друку підошов для взуття, міцних зносостійких виробів з багаторазовими деформаціями.
D160: м'який матеріал підходить для друку сальників, ущільнень, прокладок.
Температура експлуатації від -60 ° С до +90 ° С.

  PC

Особливості:

Прозорий матеріал для 3Д друку, з характерною високою жорсткістю з одночасно високими характеристиками міцності. Стійкий до дії високої температури.

Застосування:

Для 3Д друку деталей різного призначення: корпусів, кріплень, шестернею з температурою експлуатації до 120 ° С.

 PET

Особливості:

Прозорий матеріал для 3д друку, має високу механічну міцність і ударостійкість. Стійкий до стирання і багаторазових деформацій при розтягуванні і вигині. Можливий гарт (закалювання).

Застосування:

Для 3Д друку різних виробів, що експлуатуються при високих температурах. Температура експлуатації від -60 до + 220 ° С.

 Nylon

Особливості:

Nylon (нейлон, PA-6) відноситься до конструкційних (інженерних) полімерних матеріалів. Nylon - кристалізується жорсткий пластик з високою міцністю на розрив і стійкістю до зносу. Nylon відрізняється високою температурою розм'якшення і еластичністю при низьких температурах, витримує стерилізацію парою, розігрітим до 140 ° C. Нейлон досить швидко вбирає вологу, тому перед друком його необхідно додатково сушити, так само друк необхідно здійснювати в повністю закритому принтері з досить високою температурою в камері, що б мінімізувати деформаційних усадку.

Застосування:

Матеріал підходить для 3Д друку міцних, жорстких, зносостійких виробів. Як правило, для виготовлення пластикових шестерень традиційними методами, застосовується саме цей матеріал. Температура експлуатації від -40 ° C до +140 ° С.

 РА

Особливості:

Поліпшений склад поліаміду-6, який дозволяє отримати міцні, а так само зносостійкі вироби. Цей матеріал повільніше вбирає вологу, а так само більш простий у пресі (в порівнянні з Nylon). Підвищено міжслойну адгезію. Застоування:

Матеріал підходить для 3Д друку ударостійких, зносостійких виробів. Температура експлуатації від -20 ° C до +80 ° С.

 РА +

Особливості:

Інженерний матеріал, який володіє чудовою міцністю як PA і простіший печаткою як Nylon, за рахунок чого 3Д друк цим матеріалом стала набагато легше.

Застоссування:

Ідеально підходить для застосування, де повинен бути надзвичайно міцним і довговічним. Температура експлуатації від -20 ° C до +67 ° С.

 PBT

Особливості:

Сучасний конструкційний матеріал, володіє схожими властивостями з поліамідами, високою міцністю, жорсткістю і твердістю, хороший діелектрик. Полібутилентерефталат має гарні антифрикційні властивості.

Застосування:

Для 3Д друку деталей технічного призначення - шестерні, втулки, муфти, підшипники, шайби, и.др. Температура експлуатації від -40 ° C до +120 ° С.

 ASA

Особливості:

ASA це матеріал для 3Д друку подібний ABS пластику за властивостями, але крім механічної міцності він ще стійкий до ультрафіолетового випромінювання і до суворих погодних умов (на відкритому повітрі, дощ, холодна і солона морська вода).

Застосування:

Надруковані вироби з ASA рекомендовано використовувати для зовнішнього застосування і в автомобільній промисловості. Температура експлуатації від -40 ° С до + 85 ° С.

bottom of page