top of page

                 Принтери для 3D друку

       Найпросунутіші 3D-принтери із коли-небудь створених

3D-принтер - це пристрій, який створює об'ємне виріб на основі цифрових даних. У спеціальній програмі ці дані конвертуються в керуючий код для принтера (G-code), за рахунок чого він і виконує необхідні рухи. 

3D принтер Flashforge Explorer Max1.jpg
Raise 3D PRO2 Plus.jpg
3D Принтер NextDent 5100.jpg
Raise 3D PRO2.jpg

Для відтворення виробів на 3Д-принтері використовуються спеціальні матеріали. На настільних 3D принтерах це 3Д-пластик і фотополімерні смоли, але можна друкувати також гумою, гнучкими і посиленими матеріалами. Серйозніші, професійні пристрої дозволяють друкувати металом і гіпсом, що робить їх оптимальними для масового виробництва. За рахунок цього промислові 3D принтери вже щосили застосовуються в аерокосмічній і автомобільній промисловості. 

Вже сьогодні крім звичних FDM і SLA 3D принтерів існують харчові, промислові, 3D біопринтери і безліч інших варіацій подібних пристроїв. 3D друк широко застосовується в побутових цілях, а вчені покладають великі надії на технологію 3D-біодруку, за допомогою якої планується виготовлення живих тканин і органів. Основними перевагами 3D-друку перед традиційними способами виготовлення виробів - висока швидкість, простота і відносно невелика вартість. 

креатор1.jpg
Wanhao Duplicator i3 PLUS.jpg
bottom of page