top of page
resize-620_465.jpg.pagespeed.ce.ZuTHWX_E
NextDent-by-3D-Systems-Logo.png
NextDent-5100-b.jpg.pagespeed.ce.BzHgU69

 3D принтер NextDent 5100 - це висошвидкісна новинка в цифровій стоматології. Він полегшує високошвидкісний тривимірний друк для виробництва пристосувань в стоматології. Цей принтер відрізняється поєднанням кращої швидкості і продуктивності за ціною, доступною практично для всіх лабораторій та клінік.
Асортимент стоматологічних матеріалів і сумісність з провідним стоматологічним програмним забезпеченням спрощують роботу. Це дозволяє стоматологічним лабораторіям та клінікам створювати моделі, ортодонтичні, хірургічні шаблони, зубні протези, ортодонтичні шини, коронки і мости, точністю і ефективністю при більш низькій вартості.

 

Сертифіковані і біосумісні матеріали:

У поєднанні з широким асортиментом  біосумісних матеріалів NextDent , Ви отримуєте відмінну якість. Матеріали представлені в різних естетичних кольорах, щоб точно відповідати кольору зубів і ясен пацієнтів. Всі матеріали NextDent є біосумісними і сертифіковані CE, FDA відповідно до міжнародних правил медичного обладнання.

3D Systems використовував свій 30-річний досвід тривимірного друку в поєднанні з провідним розробником біосумісних стоматологічних тривимірних друкованих матеріалів для створення NextDent 5100. 
 

Характеристики:

Технологія безконтактного мембранної цифровий світловий друку (DLP)
Висока продуктивність
Обсяг збірки: (X x Y x Z): 124,8 x 70,2 x 196 мм (4,9 x 2,8 x 7,7 дюйма)
Повністю сумісний зі стандартними рішеннями для внутрішньоротового сканування і програмного забезпечення
Швидко виймаються і замінюються лотки з смолою, платформи для друку можна знімати однією рукою, а також легко знімати деталі з платформи для друку
Сенсорний екран з чіткими індикаторами реагує на рукавички
Гарантія якості матеріалу.
Живлення: 100-240 VAC, 50/60 Гц, 4,0A
Площа друку (мм): 124,8 x 70,2 x 196
Максимальна здатність: 1920 x 1080 пікселів (Full HD)
Друк: 20- 30 хвилин для друку моделей;
15-20 хвилин для друку платформи тимчасових коронок
Матеріали для друку NextDent Denture 3D + NextDent Ortho Rigid; NextDent SG (Surgical Guide) NextDent Model; 2.0 NextDent Try-In; NextDent Tray; NextDent C & amp; B MFH; NextDent Gingiva Mask; NextDent Ortho IBT; NextDent Cast
Підставка, LC-3D Mixer
Сертифікація: FCC, CE, EMC

bottom of page