top of page

Простенький настільний 3D принтер і філамент – ось що вам потрібно щоб розпочати друкувати не складні деталі зі стандартних матеріалів, прямо вдома. Але, ящо ви бажаєте друкувати на 3Д принтері професійо, виконувати складні задачі і заробляти на цьому? Тоді без додаткового обладнання вам не обійтись!

Для початку необхідно обрати технологію  друку відповідно до Ваших потреб. Якщо Вам потрібно друкувати невеликі об’єкти з високою деталізацію, то краще обрати фотополімерніий 3D принтер, такі принтери користуються високим попитом у стоматологів та ювелірів. Обираючи фотополымерний 3D принтер необхідно пам’ятати, що 3D модель з фотополімеру вимагає обов’язкової пост обробки изопропиловим спиртом, та додаткового засвічення УФ світлом, для цього існує спеціальне додаткове обладнання та додаткові витратні матеріали.

nextdent-lc-3dprintbox.jpg
limonen-butylka-1l-500x500.jpg

Якщо ж ви обрали FDM 3D принтер и плануєте друкувати на ньому масштабні об’єкти з нестандартних матеріалів, то пам’ятайте, що добре просушений філамент і наявність адгезії між солями та платформою – це запорука передбачуваного результату. Також існує велика кількисть матерілів зі спеціальними властивостями, які вимагають додаткової обробки і тут також стане в нагоді спецільне обладнання та додаткові витратні матеріали.

1964908186_w640_h640_poliefirna_strichka
dimafix-pen-resized.png
polybox.jpg

Також необхідно пам’ятати, що в 3Dпринтерах як і убудь-якій іншій техніці є  запчастини, які зношуються під час роботи і періодично їх необхідно замінювати. Найчастіше заміні підлягають сопла, ванночки для фотополімеру, платформи для друку, але й інші запчастини які при необхідності можна замінити.

46482269_1465537880277711_86650062824171
bottom of page