top of page
esun logo.jpg
esun pla.jpg

eSUN Bio-Based Resin PLA Skin Як відомо, фотополімерна смола є витратним матеріалом для 3D-друку друку за технологією SLA (і деяким схожими технологіями, таким як LCD або DLP). Дана технологія має ряд унікальних функцій, таких як висока якість поверхні виробу, висока точність, і відмінна деталізація. Проте, технологія має деякі очевидні недоліки, такі як:
- Сильний запах
- Завдає шкоди навколишньому середовищу
- Липкість
- Нестабільність
- Гідрофобність, а як наслідок деформація і викривлення
- Великі витрати
Щоб подолати недоліки і слабкість смоли SLA, компанія eSUN, світовий лідер у виробництві філаментних ниток FDM, впровадила передові інновації і представила біосумісним смола для SLA на основі PLA.
Протягом багатьох років eSUN займається розробкою біоматеріалів і цей революційний 3D-расходник був серйозно досліджений і виготовлений з накопиченим досвідом і технологіями. Продукт підходить для пристроїв 3D-друку SLA, використовуючи мономер PLA на основі біомаси в якості сировини для синтезу. Виробник заявляє високу стабільність, високу продуктивність і екологічність, якими PLA відомий в 3D-друку за технологією FDM.
Унікальні можливості eResin
- Незначне виділення запаху
- Екологічність
- Безпека
- біорозкладністю
- Низька в'язкість
- Покращена продуктивність
- Жорсткість і зносостійкість
- Відсутня деформація і викривлення 

esun pla resin.jpg

eSUN Standard для LCD 3D принтерів - фотополімерна смола для LCD/DLP 3D принтері. Фотополімерна смола Standard від всесвітньо відомого виробника витратних матеріалів для 3D друку ESUN pазработана для DLP- принтерів з LOD / LED джерелами зафеткі.  Отверждение фотополімера здійснюється на хвилі 395-405 нм.  Для смоли ESUN характерні висока твердість (82D по Шору) і міцність, низька усадка, висока швидкість друку і слабовиражений запах, Фотополімер Standard має широкий спектр областей застосування і забезпечує високу якість друку. 

esun standart.jpg

Технічні характеристики:

Довжина хвилі затвердіння: від 395 до 405 нм.
Твердість (D): 88D.
В'язкість (25 ° C, мПа · с): від 100 до 150 мПа. С.
Щільність: від 1,07 до 1,12 г / см3.
Усадка: 3,72% -4,24%. 

bottom of page