top of page
Capture_240e97d0-78c2-4dae-b1ac-98429dbf
Безымянный.png
1.jpg

  Model Resin Harz Labs 

Фотополімер Model Resin Harz Labs призначений для друку моделей, що пред'являють підвищені вимоги до механічних властивостей. Фотополімер не має запаху, моделі виходять жорсткі, з низькою усадкою і високою точністю. 

Повністю затверділий полімер дуже твердий і одночасно еластичний. Це дозволяє друкувати функціональні деталі, які можуть протистояти механічним впливам.

Затверділі моделі стійкі до розкладання і можуть тримати високу температуру (до 100 ° C), що дозволяє використовувати моделі для створення силіконових форм шляхом холодної та гарячої вулканізації. Працює з двокомпонентними силіконами на платинових і олов'яних каталізаторах.

Фотополімер призачений для DLP 3D принтерів, зокрема таких  виробників, як Wanhao, Flashforge, Anycubic, B9Creator, Zortrax, Prusa, Asiga, MoonRay.

Переваги:

Рідкий: фотополімер має відносно низьку в'язкість. Це зменшує час на вирівнювання рівня, легко миється і забезпечує максимальну точність при мінімальному часі.

Без запаху: смоли не мають запаху і не викликають роздратування, тому ви можете працювати з природною вентиляцією без спеціальної техніки

Низька усадка: усадка менше 0,5% дає такий же розмір, як 3D-модель на вашому комп'ютері.

Безпечний: смола не містить розчинників, летких мономерів і дратівливих сполук. Немає випарів, запаху і алергічних реакцій

Жорсткий і міцний: смоли мають твердість по Шору D 85-92 і в той же час пружні. Ці унікальні властивості корисні при друку довговічних нехрупких моделей, які ви можете використовувати як майстер-моделі для лиття в силікон по кілька разів.

Стабільний: смола дуже стабільна, ви можете залишити її на довгий час в кюветі. При цьому не буде відбуватися розшарування і гелеутворення - не обов'язково перемішувати.

Термостійкість: моделі мають довгострокову стабільність при 100 ° C, що дозволяє використовувати їх для силіконів холодної та гарячої вулканізації або для лиття в 2х-компонентні системи. Також має короткочасну стабільність до 180 ° С і моделі можуть використовуватися для термоусадки плівки.

Колір: широкий вибір кольорів дає свободу творчості. Прозорі і білі смоли спеціально призначені для фарбування, тому ви можете легко отримати свій власний відтінок

Характеристики:

  • Доступні кольори: прозорий, натуральний прозорий, сірий, чорний, білий, вишневий, синій

  • Аромат без запаху

  • В'язкість по Брукфілд 0.8-1 Па * с

  • Міцність на розтяг 45 Н / мм2

  • Подовження при розриві 4-6%

  • Твердість по Шору D 87-92

  • Усадка <0.5%

bottom of page