top of page

Raise3D Е2

3D принтер з 2-ма незалежними екструдерами разраблений для профессіоного використання в освіті, медицині, інженерії та в виробничих процесах

3D принтер Raise3D E2.jpg

Як заявляє Raise3D, 3D-принтер E2 стане пілотною системою в новому модельному ряді, що розробляється під конкретні сфери застосування, матеріали та цільові аудиторії. Компанія обіцяє «значно розширити» портфель товарів протягом наступного року. Поки ж шанхайське підприємство анонсувало одну нову систему з більш скромним цінником, ніж наявні Pro2 і Pro2 Plus.

3D-принтер Raise3D E2 позиціонується як освітня, але в той же час універсальна система з усіма необхідними ресурсами для інтеграції в виробничі потужності. Сюди входить хмарна екосистема RaiseCloud, в даний час доступна в бета-версії, можливість використання филаментов від сторонніх виробників, які беруть участь в програмі Open Filament, а також виробниче рішення «під ключ» RaiseFactory, яке буде доступно європейським користувачам після наступної виставки Formnext.

Система має велике поле друк 330x240x240 мм і оснащена двома незалежними екструдерами, що дозволяють друкувати два вироби одночасно, в тому числі в дзеркальному режимі. Калібрування платформи з гнучким знімним столиком здійснюється в автоматичному режимі. Для безпеки користувачів передбачена функція призупинення друку при відкритих дверцятах.

bottom of page